D'Addario Planet Waves PW-SHG-01 D'Addario Planet Waves

D'Addario Planet Waves PW-SHG-01

249 Kč

Exkluzivní D'Addario Planet Waves PW-SHG-01 co odebíráme od výrobce D'Addario Planet Waves - tento produkt máte po jednoduché objednávce v sezónní slevě za 249 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

SKU: 019954266479
Do obchodu

Popis

D'Addario Planet Waves

Top produkt, D'Addario Planet Waves PW-SHG-01 co nám dodává D'Addario Planet Waves - toto zboží si můžete nechat doručit za skvělou cenu 249 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Šikovná pomůcka pro nastavení kytar a baskytar. Tato pomůcka výrazně usnadňuje práci při nastavování různých komponentů kytar a baskytar. Po stranách kovové tabulky lze najít jednotlivé měřítka a údaje, potřebné pro korektní seřízení krku, Dohme, kobylky, výšky snímačů, rozteče strun a podobně. Tabulka je vybavena americkým i metrickým značením jednotek.
Země původu: Čína

Parametry produktu D'Addario Planet Waves PW-SHG-01

  • Název: D'Addario Planet Waves PW-SHG-01
  • Cena: 249 Kč
  • Výrobce: D'Addario Planet Waves
  • EAN: 019954266479
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce