D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner D'Addario Planet Waves

D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner

539 Kč

Není proč váhat, D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner od známé značky D'Addario Planet Waves - tento produkt obchodujeme extra výhodně za 539 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
SKU: 019954909642
Do obchodu

Popis

D'Addario Planet Waves

Váš oblíbený produkt, D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner od předního výrobce D'Addario Planet Waves - tento artikl čeká na vás po slevě za 539 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Univerzální klipová ladička disponující intuitivními funkcemi, snadno čitelným, tříbarevným displejem, výjimečnou přesností ladění a kompaktním designem. Nabízí vizuální metronom, široký rozsah kalibrace (410Hz - 480Hz) a otočný, flexibilní klip umožňující uchycení do libovolné polohy. Ladička má zabudovaný snímač piezo snímající vibrace nástroje. Je vhodná pro jakýkoliv strunný nástroj.

Parametry produktu D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner

  • Název: D'Addario Planet Waves NS Micro Universal Tuner
  • Cena: 539 Kč
  • Výrobce: D'Addario Planet Waves
  • EAN: 019954909642
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce