D'Addario Planet Waves Humiditrak D'Addario Planet Waves

D'Addario Planet Waves Humiditrak

1490 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde D'Addario Planet Waves Humiditrak s trendy značkou D'Addario Planet Waves - tento hit snadno najdete při právě probíhající akci za 1390 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
SKU: 019954170158
Do obchodu

Popis

D'Addario Planet Waves

Diskontní D'Addario Planet Waves Humiditrak od kvalitní značky D'Addario Planet Waves - tento artikl je v tento okamžik výhodně za 1390 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Přejeme vám příjemné nakupování.

Monitorovací systém zaznamenávající vlhkost vzduchu. Systém je speciálně určen pro akustické kytary, které jsou náchylné na změnu klimatu. PW-HTK-01 dokáže tyto změny v reálném čase monitorovat a upozornit vás na nepříznivé klimatické podmínky ihned, jak k nim dojde pomocí push notifikaci a aplikace pro smartphony. Pomocí aplikace pro iOS nebo Android dokážete sledovat podmínky několika nástrojů najednou.

Parametry produktu D'Addario Planet Waves Humiditrak

  • Název: D'Addario Planet Waves Humiditrak
  • Cena: 1390 Kč
  • Výrobce: D'Addario Planet Waves
  • EAN: 019954170158
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce