Creative Sound BlasterX AE-5 Creative

Creative Sound BlasterX AE-5

3790 Kč

Unikátní Creative Sound BlasterX AE-5 od předního výrobce Creative - tento artikl musíte mít v úžasné akci za 4090 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5390660191688
Do obchodu

Popis

Creative

Tohle si zamilujete: Creative Sound BlasterX AE-5 od kvalitního výrobce Creative - tento produkt objednáte téměř zdarma za 4090 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

PCIe herní zvuková karta s vysokým rozlišením, která je vybavena SABRE Ultra Class DAC konvertorem, diskrétním sluchátkovým zesilovačem Xamp využívajícím technologii bi-amplifikace, a reaktivním světelným systémem RGB Aurora s 16,8 miliony přizpůsobitelných barev. Poskytuje přehrávání v maximální kvalitě 32-bitů/384 kHz s DNR v hodnotě 122 dB, velmi nízkým zkreslením a chvěním. Zesilovač Xamp zesiluje každý zvukový kanál individuálně a umožňuje tak zvukové kartě poskytovat zcela novou úroveň věrnosti zvukové reprodukce v nezměněném bezztrátovém modelu. Extrémně nízká výstupní impedance v hodnotě 1 Ω umožňuje bezproblémové připojení pro sluchátka s impedancí 16-600Ω. Systém reaktivního osvětlení Aurora s přizpůsobitelnými RGB LED diodami a dodávaným RGB LED pásem umožňuje naprogramování až 16,8 milionu barev v různých vzorcích, a to pomocí bezplatného stáhnutelného softwaru Sound Blaster Connect pro PC. Zvuková karta je vybavena systémem BlasterX Acoustic Engine, sadou plně přizpůsobitelných technologií zpracování zvuku, které přinášejí nové úrovně zvukové imerze a přesnosti pro maximální konkurenční výhodu během hraní. Tyto zvukové technologie vytvářejí bezprecedentní úroveň audio realismu včetně ohromujících 3D prostorových efektů pro reproduktory a náhlavní soupravy. Je také dodávána s inteligentním společníkem Scout 2.0 pro rozšíření vize, který umožňuje uživateli vizualizovat a zjistit, kde se nacházejí nepřátelé na radaru v jakékoliv hře typu First Person Shooter. Rozměry: 145 x 20 x 128 mm.

Parametry produktu Creative Sound BlasterX AE-5

  • Název: Creative Sound BlasterX AE-5
  • Cena: 4090 Kč
  • Výrobce: Creative
  • EAN: 5390660191688
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce