Creative Sound Blaster ZXR Creative

Creative Sound Blaster ZXR

5490 Kč

No tak tohle je gól: Creative Sound Blaster ZXR co nám dodává Creative - tento hit naleznete při právě probíhající akci za 5490 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5390660181320
Do obchodu

Popis

Creative

Velmi žádaný produkt, Creative Sound Blaster ZXR od společnosti Creative - tento produkt objednáte za perfektní cenu 5490 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Udělejte si radost.

Vysokokvalitní PCIe herní zvuková karta ze série Z, která zvyšuje technologické standardy a výkon pro budoucnost herních a zábavných her v PC, přičemž je vybavena přídavnou deskou DBPro a modulem Audio Control Module pro bezkonkurenční přehrávání zvuku a vytváření obsahu. Díky impozantnímu poměru signálu k šumu (124dB) zaručuje, že až 99,99% zvuku zůstává zachovaných, což je 85,1-krát více než při používání základní desky. Zvuková karta je vybavena zvukovými technologiemi SBX Pro Studio vytvářejícími bezkonkurenční úroveň audio realismu včetně ohromujících 3D prostorových efektů pro reproduktory a headsety. Sada technologií CrystalVoice zase odstraňuje ozvěny, okolní zvuky a vyzdvihne hlas ze zóny (Voice Focus) pro křišťálově čistou komunikaci. Také udržuje stejnou hlasovou úroveň bez ohledu na to, zda je uživatel blízko mikrofonu nebo se od něj vzdálí. Snížená latence s podporou ovladačů vstupního/výstupního zvuku (ASIO) umožňuje zachytávání precizních zvukových nahrávek, zatímco Stereo Direct audio výstup s rpzlíšením 24-bit/192kHz umožňuje poslech čistého a nezpracovaného zvuku. Zvuková karta je vybavena pozlacenými konektory, technologií optimalizace reproduktorů a schopností kódování digitálního obsahu, což zajišťuje to nejlepší možné digitální audio. Vysokokvalitní přídavná deska DBPro využívá pouze komponenty v audiofilních kvalitě, jako například 123dB analogově-digitální převodníky (ADC) s RCA Aux a optickými vstupy pro vynikající kvalitu záznamu. Díky zesilovači sluchátek s výkonem 600 ohmů umožňuje i studiové monitorování. Přístupný modul Audio Control Module je vybaven vestavěným mikrofonem a vstupními/výstupními konektory pro mikrofon/sluchátka. Vícejádrový zvukový procesor Sound Core3D je navržen tak, aby zpracovával efekty SBX Pro Studio a CrystalVoice mimo primárního CPU a zlepšil tak celkový výkon počítače, což přináší výrazně lepší kvalitu zvuku a hlasu. Zvuková karta může být také připojena k systému domácího kina pomocí jediného digitálního kabelu a umožňuje transformaci všech stereo nebo vícekanálových toků do vysoce kvalitního prostorového zvuku. Dodává se se softwarem Sound Blaster Z-series Control Panel, který umožňuje přepínání mezi sluchátky nebo reproduktorovým systémem.

Parametry produktu Creative Sound Blaster ZXR

  • Název: Creative Sound Blaster ZXR
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: Creative
  • EAN: 5390660181320
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce