Creative Sound Blaster Z Creative

Creative Sound Blaster Z

2090 Kč

Velmi žádaný produkt, Creative Sound Blaster Z od Creative - toto zboží si můžete nechat doručit v úžasné akci za 2190 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 5390660180972
Do obchodu

Popis

Creative

No a tohle chcete: Creative Sound Blaster Z s jakostní značkou Creative - tento hit seženete za úžasnou cenu 2190 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Extrémně vysoce výkonná PCIe herní zvuková karta v jasně červené šasi ze série Z, která je ideálním všestranným řešením pro PC hry a jiné zábavné aplikace a je dodávána s mikrofonem Sound Blaster Beamforming Microphone pro křišťálově čistou komunikaci. Poměr signálu k šumu v hodnotě 116dB zaručuje, že až 99,9% zvuku zůstává zachována, což je 35,4-krát více než při používání základní desky. Ultralehká latence s podporou ASIO (Audio Stream Input/Output) dále zaručuje vytváření čistých zvukových nahrávek, zatímco Stereo Direct audio výstup s rozlišením 24-bit/192kHz umožňuje uživateli vychutnávat si čistý a nezpracovaný zvuk. Zvuková karta je vybavena pozlacenými konektory, technologií optimalizace reproduktorů a schopností kódování digitálního obsahu. Technologie zvuku SBX Pro Studio vytvářejí bezprecedentní úroveň audio realismu včetně ohromujících 3D prostorových efektů pro reproduktory a sluchátka, zatímco technologie CrystalVoice odstraňuje ozvěny, okolní zvuky a umožňuie vyzvednutí hlasu uživatele ze zóny (Voice Focus). Přibalený mikrofon vytváří akustickou zónu a potlačuje zvuk mimo ni, což zaručuje, že hlas uživatele je přenášen s maximální čistotou. Vícejádrový zvukový procesor Sound Core3D je navržen tak, aby zpracovával efekty SBX Pro Studio a CrystalVoice mimo primárního CPU a zlepšil tak celkový výkon počítače. Zvuková karta může být připojena k systému domácího kina pomocí jednoho digitálního kabelu a transformovat všechny stereo nebo vícekanálové toky do vysoce kvalitního prostorového zvuku.

Parametry produktu Creative Sound Blaster Z

  • Název: Creative Sound Blaster Z
  • Cena: 2190 Kč
  • Výrobce: Creative
  • EAN: 5390660180972
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce