Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black Cort

Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black

12790 Kč

Poctivý výrobek, Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black co odebíráme od výrobce Cort - tento artikl je v tento okamžik v akci za 12790 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8809383835405
Do obchodu

Popis

Cort

Prestižní Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black s trendy značkou Cort - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 12790 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Levoruká elektrická kytara ze signature série Matta Bellamyho z kapely Muse. Tělo kytary je vyrobeno z lipového dřeva. Šroubovaný javorový krk s menzurou 643 mm je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 pražci. O dokonalé ladění se stará sada uzamykatelných mechanik Staggered Height Locking Tuners a kobylka T.O.M Bridge w / Stop tailpiece. Zvuk má na starosti dvojice snímačů značky Manson v konfigurac Single-coil a Humbucker. Zvuk se ovládá pomocí potenciometrů master Volume, Master Tone, třípolohového přepínače a tlačítka Kill Button. Barevné provedení: Signature Black.
Preferovaná ruka: Levá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Černá
Krk: Javor
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 22
Počet strun: Ocel
Typ: Signature
Země původu: Jižní Korea
Barva podle výrobce: Signature Black
Šířka nultého pražce (mm): 43.0

Parametry produktu Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black

  • Název: Cort MBC-1 LH Matthew Bellamy Signature Black
  • Cena: 12790 Kč
  • Výrobce: Cort
  • EAN: 8809383835405
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce