Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC Chauvet

Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC

26690 Kč

Hit z katalogu: Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC od originálního výrobce Chauvet - toto zboží si můžete objednat s VIP slevou pro každého za 26690 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 781462216399
Do obchodu

Popis

Chauvet

Vaše možnosti obohacující Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC od populárního výrobce Chauvet - toto zboží si můžete nechat doručit výhodně za 26690 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výkonné svítidlo s pohyblivou hlavou vybavené 150 W LED, určené pro velké akce. Je vybaveno motorizovaným zoomem pro aplikace s krátkým nebo dlouhým dopadem a dvojitými rotujícími hranoly rozdělující paprsek pro skvělé efekty a pokrytí větší plochy. Motorizované zaostření zajišťuje ostré projekce v téměř jakékoli vzdálenosti a vestavěný režim totem udržuje paprsky přesně podle potřeby. Kromě toho nabízí zabudované, automatizované a zvukově aktivované programy, které lze ovládat v režimu DMX a Master / Slave. Napájení je kompatibilní se systémem powerCON.

Parametry produktu Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC

  • Název: Chauvet Intimidator Spot 375Z IRC
  • Cena: 26690 Kč
  • Výrobce: Chauvet
  • EAN: 781462216399
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce