Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White Chauvet

Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White

12190 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White s osvědčenou značkou Chauvet - tento produkt dodáváme ve slevové akci za 12190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 781462213992
Do obchodu

Popis

Chauvet

Velmi oblíbený produkt Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White s proslulou značkou Chauvet - tento artikl doporučujeme extra levně za 12190 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Bezdrátové, quad-color (RGBA) LED Par svítidlo se zabudovaným D-Fi vysílačem/přijímačem. Napájí se pomocí baterie. Nabízí robustní konstrukci, která je odolná vůči vodě, sněhu, nečistotě nebo písku, díky čemuž jej lze využít i v exteriérech. Pracuje v režimu Master/Slave s první generací Freedom Par a má více možností bezdrátového spouštění a ovládání prostřednictvím aplikace FlareCon Air a FlareCON. Díky dálkovému ovládání IRC-6 je k dispozici pohodlné bezdrátové non-DMX ovládání a pomocí zabudovaného LED displeje je možné vytvořit vlastní barvy.

Parametry produktu Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White

  • Název: Chauvet Freedom Par Quad-4 IP White
  • Cena: 12190 Kč
  • Výrobce: Chauvet
  • EAN: 781462213992
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce