Chauvet Festoon Chauvet

Chauvet Festoon

12990 Kč

Nejprodávanější Chauvet Festoon co nám vyrábí Chauvet - toto zboží si můžete objednat v časové omezené slevě za 12990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 781462215453
Do obchodu

Popis

Chauvet

Trendy Chauvet Festoon od Chauvet - tento produkt objednáte v úžasné akci za 12990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Dynamické exteriérové dekorativní svítidlo disponující klasickým vintage designem a stylem party světel. Svítidlo je pixelové zcela mapovatelné pro dokonalou show a programovou kreativitu. Zabudované automatizované programy vytvářejí komplexní vzhled během několika vteřin. Dodává se s 15 m řetězem 20-ti LED žárovek a je rozšiřitelný na 3 řetězy na kontrolér. Zařízení nabízí D-Fi USB kompatibilitu pro bezdrátové ovládání Master/Slave nebo DMX. Ovládání bez DMX je možné v samostatném režimu z digitálního displeje nebo volitelného dálkového ovládání IRC-6.

Parametry produktu Chauvet Festoon

  • Název: Chauvet Festoon
  • Cena: 12990 Kč
  • Výrobce: Chauvet
  • EAN: 781462215453
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce