Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad Chapman Guitars

Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad

55590 Kč

Vynikající Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad od oblíbeného výrobce Chapman Guitars - tento produkt máte na dosah ruky při likvidaci skladu za nepřekonatelných 55590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 819445022115
Do obchodu

Popis

Chapman Guitars

Poctivý výrobek, Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad oblíbené značky Chapman Guitars - tento hit můžete sehnat za úžasnou cenu 55590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Tato konkrétní edice je dodávána s krkem Wenge, do očí bijícím topem Poplar Burl a kombinací snímačů Seymour Duncan / Bare Knuckle. Podpisový model Rabea Massaad je absolutně dravou kytarou, která nabízí výkon, když to právě potřebujete - barytonová verze kombinuje klasický design s úderným low-end zvukem, ideálním pro moderní metal. Tělo je z olše, která je známá výrazným horním středním pásmem a ohromující vrchní deskou z topolu. Díky tomu je ideální pro současné styly a udržuje rezonanci a jasnost v jakémkoliv žánru - obzvlášť důležité při hutných kompozicích a složitých hudebních stylech. Série vyřezávaných křivek po obou stranách těla zajišťuje pohodlnost ML3 BEA. Šroubovaný krk Wenge je znám svým těžkým feelingem a produkuje tón, který je podobně těžký, ale dostatečně silný a teplý, ideální pro zvýraznění rezonance barytónu v rozšířeném rozsahu. Podpisový snímač Bare Knuckle Silo sedí v kobylkový poloze, pro hrdelní riffy a jiskřivé sóla. Seymour Duncan SL59 kombinuje humbuckerovú rezonanci s citlivostí jedné cívky - ideální pro výrazný barytonový úder. Tím to však nekončí; 5-polohový přepínač a push-pull potenciometr rozepínatelný cívku, nabízejí celou škálu dalších zvuků, což umožňuje naplno využívat tuto vynikající kombinaci snímačů.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Sunburst
Kobylka/tremolo: Hipshot Hardtail
Přepínač: 5 Way
Tělo: Poplar Burl
Krk: Wenge
Hmatník: Wenge
Počet pražců: 22
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Počet strun: Ocel
Typ: Telecaster
Konfigurace snímačů: HH
Barva podle výrobce: Irythyll Burst
Profil krku: C
Vykládání hmatníku: Mother-of-Pearl Infinity
Nultý pražec: Graphtech BLACK TUSQ XL
Struny: Ernie Ball Super Slinky Nickel Wound
Povrchová úprava krku: Satin
Velikost pražců: Jumbo
Výztuha krku: Dual Action
Kobylkový snímač: Bare Knuckle Silo Rabea Signature
Snímač u krku: Seymour Duncan SL59 Mini Humbucker
Varianta: Standardní nabídka

Parametry produktu Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad

  • Název: Chapman Guitars ML3 Pro BEA Baritone Irithyll Burst Rabea Massaad
  • Cena: 55590 Kč
  • Výrobce: Chapman Guitars
  • EAN: 819445022115
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce