Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar Chapman Guitars

Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar

37090 Kč

Spokojenost přinášející Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar od producenta Chapman Guitars - tento produkt doručujeme v akci za 37090 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 819445022085
Do obchodu

Popis

Chapman Guitars

Vaše možnosti obohacující Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar od top značky Chapman Guitars - toto zboží si můžete koupit po zlevnění za 37090 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Rob Scallon je online fenomén; svými metalovými covery, zapuzdrujúcimi kompozicemi a outside-the-box technikami, shromáždil publikum s 2 miliony předplatitelů. Pro vytvoření své hudby potřeboval moderní nástroj se solidním zvukem ... vstupte do Chapman ML1-7 RS. Jedna z prvních věcí, které si na ML1 RS všimnete, je neck-through design. Bahenní jasan obklopuje mahagonový krk, výsledkem čehož je tón, který se dobře hodí k současným stylem hraní. Tato konfigurace posiluje tělo a krk, aby kompenzovala drop-tuning / vyšší napětí strun, a také umožňuje vylepšenou rezonanci při nižších frekvencích. Pro hmatník je použit eben, který dodává mix čistoty a jasnosti, což také zajišťuje hladkou hratelnost, zejména díky vyřezávanému tělu s hlubokými výřezy a válcovaným hmatníkem. Model ML1 RS s nabitými pasivními agresivními keramickými humbuckermi Chapman dodává efektní metalové tóny v plném rozsahu. Kombinací bahenního jasanu a mahagonu můžete očekávat bohatý low-end, detailní středový rozsah a sklovitou výškovou odezvu, ideální pro hlavní partie a sólové vystoupení. Třípolohový přepínač snímačů a možnost rozepínání snímačů vám také poskytují širokou paletu tónů - ideální pro moderní metal. Na celé kytaře je použit úhledný černý hardware včetně tremolového systému Floyd Rose - tento model společnosti Chapman je skutečně masivní. Precizní konstrukce, moderní design a dynamitových úprava vytvářejí smrtící kombinaci.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Povrchová úprava: Matné
Barva: Černá
Kobylka/tremolo: Chapman String-Through Hardtail
Přepínač: 3 - polohový
Tělo: Swamp Ash
Krk: Mahagon
Hmatník: Ebony
Počet pražců: 24
Pouzdro/kufr v ceně: Kufr
Počet strun: Ocel
Typ: Superstrat
Konfigurace snímačů: HH
Barva podle výrobce: Lunar
Profil krku: C
Ladící mechanika: Hipshot Grip-Lock Closed
Vykládání hmatníku: Pearl Infinity
Nultý pražec: Graphtech BLACK TUSQ XL
Struny: Ernie Ball Regular Slinky Nickel Wound
Povrchová úprava krku: Satin
Velikost pražců: Jumbo
Výztuha krku: Dual Action
Varianta: Standardní nabídka

Parametry produktu Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar

  • Název: Chapman Guitars ML1-7 RS Rob Scallon Lunar
  • Cena: 37090 Kč
  • Výrobce: Chapman Guitars
  • EAN: 819445022085
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce