Casio AP 700 Casio

Casio AP 700

43370 Kč

Tohle si zamilujete: Casio AP 700 od předního výrobce Casio - toto zboží si můžete opatřit při právě probíhající akci za 43370 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Casio

Unikátní Casio AP 700 od populárního výrobce Casio - toto zboží si můžete opatřit v akci za 43370 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Digitální piano s technologií AiR pro dokonalou zvukovou projekci a realistický pocit ze hry. Nástroj je vybaven klaviaturou Tri-Sensor Scaled hammer Action Keyboard II s trojicí nastavitelných úrovní odezvy. O dokonalý zvukový zážitek a polyfonii 256 hlasů se stará zvukový engine Air Grand Sound Source. Piano nabízí na výběr z 26 vysoce kvalitních zvuků pian včetně stereo zvukových vzorků nasamplovaného z profesionálních grand pian. Kvalitní DSP se postará io bohatý výběr digitálnyh efektů, mezi nimiž najdete Reverb, Chorus nebo Brilliance. Piano rovněž nabízí i možnost využití vestavěného programu s lekcemi, pomocí kterých je možné svou hru dokonale při 60 skladbách. Duet mód umožňuje hru dvou hráčů ve stejném tonálních rozpětí a k dispozici je i vestavěný rekordér s dvojicí kanálů a pamětí pro přibližně 5000 not. Součástí výbavy je i USB port pro nahrávání a ukládání skladeb v kvalitě 44.1 kHz ve formátu WAV. Samozřejmostí jsou konektory Line In a Out. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Casio AP 700

  • Název: Casio AP 700
  • Cena: 43370 Kč
  • Výrobce: Casio
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce