Carlsbro Okto A Carlsbro

Carlsbro Okto A

6190 Kč

Unikátní Carlsbro Okto A od oblíbeného výrobce Carlsbro - tento produkt objednáte za úžasnou cenu 6190 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5060262524244
Do obchodu

Popis

Carlsbro

Jakostní Carlsbro Okto A od firmy Carlsbro - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 6190 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Sada bicích padů Okto A je vybavena 8 vysoce odolnými, uživatelsky nastavitelnými gumovými pady, odolnými vůči opotřebení. 2 přepínací pedály k ovládání basového bubnu a hi hat. 408 bubnových zvuků, 30 přednastavených bicích sad, 20 uživatelských bicích sad. Funkce nahrávání, přehrávání, ukázky a výuky včetně lekcí na malý buben, rytmus a kompletní nácvik / výuku bicích sad. Snadno reverzibilní rozhraní pro pad, aby vyhovovalo levákům i pravákům stiskem jediného tlačítka. 5V Micro USB napájecí vstup pro přenosné použití pomocí externí mobilní napájecí banky. USB připojení pro odesílání a příjem MIDI dat. Bluetooth MIDI přenos dat pro připojení k vašemu oblíbenému softwaru a rozšiřující zásuvky pro připojení externích padů, činelů a pedálů pro větší flexibilitu.
Balení obsahuje: Hi-Hat Pedál
Barva: Černá
Země původu: Čína
Výstupy: Sluchátka
Vstupy: Mix IN
Počet skladeb: 20
Adaptér součástí: Ano
Metronom: Ano
Napájení: 12V
Bluetooth: Ano
USB to Device: Ano
Typ displeje: LCD

Parametry produktu Carlsbro Okto A

  • Název: Carlsbro Okto A
  • Cena: 6190 Kč
  • Výrobce: Carlsbro
  • EAN: 5060262524244
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce