BuddyPhones Connect Pink BuddyPhones

BuddyPhones Connect Pink

500 Kč

Spokojenost přinášející BuddyPhones Connect Pink od oblíbeného výrobce BuddyPhones - tento hit můžete sehnat za jedinečnou cenu 500 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 727542484333
Do obchodu

Popis

BuddyPhones

Kvalitní BuddyPhones Connect Pink oblíbené značky BuddyPhones - toto zboží si můžete opatřit za perfektní cenu 500 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Flexibilní sluchátka jsou plně přizpůsobené k používání pro děti. Sluchátka jsou mimořádně odolné a ohebné a dají se zcela přizpůsobit různým velikostem. Nabízejí bezpečný kabel, velmi flexibilní konstrukci a dokonce i vlastní nálepky. V sluchátkách se nachází zabudovaný, vždy zapnutý, obvod na omezení hlasitosti na úrovních, které dětem doporučuje Světová zdravotnická organizace. Výhodou sluchátek je, že jsou vybaveny vestavěným audio splitterem, který umožňuje připojení až čtyř kabelů ke stejnému zařízení, takže je může požívat spolu se svými kamarády.

Parametry produktu BuddyPhones Connect Pink

  • Název: BuddyPhones Connect Pink
  • Cena: 500 Kč
  • Výrobce: BuddyPhones
  • EAN: 727542484333
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce