Boss OD-200 Hybrid Drive Boss

Boss OD-200 Hybrid Drive

6190 Kč

Perfektní Boss OD-200 Hybrid Drive co odebíráme od výrobce Boss - toto zboží si můžete nechat doručit za téměř velkoobchodní cenu 5510 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4957054514631
Do obchodu

Popis

Boss

No tak tohle je gól: Boss OD-200 Hybrid Drive populárního výrobce Boss - tento artikl je v tento okamžik v neopakovatelné akci za 5510 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Neplaťte jinde víc než musíte.

S řadou 200 značky Boss přichází nová generace pedálů nabízející novou úroveň zvuku a všestrannosti v kompaktním formátu, který šetří místo. Díky praktickým ovladačům a multifunkčním pedálovým spínačům je používání jednoduché a jednoduché, integrovaná paměť pak umožňuje uložení a okamžité použití vícerých nastavení. Všechny modely řady 200 přinášejí prvotřídní kvalitu zvuku díky 32-bitovému AD/DA převodníku, 32-bitovému internímu zpracování a vzorkovací frekvenci o 96 kHz, a navíc i podporu pro dodatečné ovládání externími přepínači, Expression pedály či pomocí MIDI.
Model OD-200 Hybrid Drive vnáší do efektů Overdrive a Distortion novou úroveň zvuku, feelingu a všestrannosti, a to díky spojení zkušeností a inovativních technologií značky BOSS. Tento pedál snů dokáže vytvořit jakýkoli zvuk Drive, který si představíte. Nabízí totiž 12 jedinečných režimů, hybridní analogové/digitální obvody, třípásmový ekvalizér výkonný Boost na Pre/Post pozici pro detailní modelování gainu. Najdete zde dokonce i sofistikovaný Gate obvod, který je ideální pro eliminaci šumu a ostřejší a „tužší“ high-gain drive zvuky.

Version 1.1 Update: User Memory Expansion

Bezplatná aktualizace softwaru verze 1.1 přináší větší flexibilitu pro řadu BOSS 200 a výrazně rozšiřuje kapacitu vnitřní paměti pro ukládání a vyvolávání zvuků. Nyní je k dispozici 128 uživatelských nastavení. Nastavení lze také vyvolat přímo prostřednictvím změny programu MIDI.

Aktualizace verze 1.1 je k dispozici pro každý pedál řady 200 v sekci Downloads na oficiálním webu Boss.

Parametry produktu Boss OD-200 Hybrid Drive

  • Název: Boss OD-200 Hybrid Drive
  • Cena: 5510 Kč
  • Výrobce: Boss
  • EAN: 4957054514631
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce