Boss MS-3 Boss

Boss MS-3

10990 Kč

Jedinečná nabídka, Boss MS-3 od kvalitního výrobce Boss - tento artikl nepropásněte v sezónní slevě za 13790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4957054511357
Do obchodu

Popis

Boss

Top produkt, Boss MS-3 s proslulou značkou Boss - tento produkt prodáváme v perfektní akci za 13790 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Unikátní kombinace efektové lišty a multi efektového procesoru. MS-3 nabízí kompaktní, lehké a přehledné řešení pro sestavení profesionálního pedalboardu. Zařízení je vybaveno výkonným efektovým procesorem, který umožňuje detailní nastavení 112 vestavěných efektů s možností používání až 6 současně. Kromě vestavěných efektů je k dispozici také vstup a výstup pro trojici externích efektových pedálů, které lze používat a programovat spolu s vestavěnými efekty a využívat tak MS-3 jako výkonnou efektovou lištu. Kromě konektorů pro externí efekty je MS-3 vybaven i výstupy pro ovládání a přepínání kanálů vašich zesilovačů a MIDI funkcí pro programování a ovládání MIDI kompatibilních externích efektů nebo zesilovačů. Výhodou je i vestavěná chromatická ladička, šumová brána a EQ. Přehlednost zajistí podsvícený LCD displej. Barevné provedení: Black.

Parametry produktu Boss MS-3

  • Název: Boss MS-3
  • Cena: 13790 Kč
  • Výrobce: Boss
  • EAN: 4957054511357
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce