Boss MO-2 Multi Overtone Boss

Boss MO-2 Multi Overtone

3390 Kč

No tak tohle je gól: Boss MO-2 Multi Overtone od společnosti Boss - tento artikl doporučujeme s extra slevou za 3390 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4957054503765
Do obchodu

Popis

Boss

Oblíbený produkt Boss MO-2 Multi Overtone co odebíráme od výrobce Boss - tento produkt posíláme s unikátní slevou za 3390 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kompaktní efektový pedál typu overtone generátor s inovativní technologií MDP a vlastním DSP. Díky technologii Multi-Dimensional Processing (MDP), MO-2 Multi Overtone využívá harmonické vlastnosti vaší kytary na vytvoření široké škály výjimečných zvuků. Efekt dobře funguje s čistými a zkreslenými kytarovými tóny nebo s baskytarou. Nabízí tři různé zvukové režimy a širokou škálu tonálního nastavení s jednoduchými ovládacími prvky. Efekt je vybaven jedním ¼'' vstupem, dvěma výstupy a napájí se pomocí 9 V baterie nebo adaptéru (není součástí balení).

Parametry produktu Boss MO-2 Multi Overtone

  • Název: Boss MO-2 Multi Overtone
  • Cena: 3390 Kč
  • Výrobce: Boss
  • EAN: 4957054503765
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce