Boss GT-1000 Boss

Boss GT-1000

24790 Kč

Nejprodávanější Boss GT-1000 od výrobce Boss - tento produkt koupíte po slevě za 24790 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 4957054512507
Do obchodu

Popis

Boss

Exkluzivní Boss GT-1000 od firmy Boss - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 24790 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

GT-100 otevírá novou éru kytarových efektových procesorů - přináší nepřekonatelnou zvukovou kvalitu a nové možnosti hudebního vyjádření. Tento procesor se špičkovým zvukem a zcela novou technologií AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) je výsledkem dlouhodobého výzkumu společnosti BOSS. Je vybaven ultra-rychlým DSP procesorem, 32-bitovým AD/DA převodníkem, 32-bitovým „floating point“ zpracováním signálu a vzorkovací frekvencí 96 kHz v celém řetězci. GT-1000 postupuje díky neustálému vývoji firmwaru a přidáváním nových funkcí - nové modely zesilovačů a efektů, podpora pro baskytary a další vylepšení funkcí, které požadují uživatelé. Komplexní systém AIRD, vytvořený na základě technologie Tube Logic od společnosti BOSS, poskytuje digitálnímu kytarovému procesoru GT-1000 nevídaný hudební charakter a flexibilitu. AIRD zpracovává zvuk v reálném čase a "dýchá" stejně jako skutečné lampové zesilovače. Výsledkem je inspirativní charakter a autentická zvuková dynamika, kterou dosud nebylo možné dosáhnout digitálním procesorem.  Díky sofistikované funkci AIRD Output můžete spolehlivě dosáhnout skvělý zvuk s jakoukoli sestavou, od standardních kytarových zesilovačů až po komplexní přehrávací systémy. Procesor GT-1000 je vybaven i řadou efektů BOSS, přičemž k dispozici je několik možností připojení a ovládání v reálném čase.  Praktické integrované rozhraní Bluetooth® umožňuje upravovat zvuk, přiřadit funkce ovladačem a organizovat Patche bezdrátově z mobilního zařízení s využitím aplikace BOSS Tone Studio. GT-1000 přináší zcela nové kreativní možnosti v elegantním profesionálním provedení pro všechny kytaristy a baskytaristy.

USB: Ano
Typ: Multieffect
MIDI rozhraní: Ano
Země původu: Čína
Ovládání: FS
Počet efektů: 116
Výstupy: Mono
Vstupy: Mono
Počet presetů: 500
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Boss GT-1000

  • Název: Boss GT-1000
  • Cena: 24790 Kč
  • Výrobce: Boss
  • EAN: 4957054512507
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce