Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax Bohemian

Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax

7990 Kč

V akci je právě teď Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax oblíbené značky Bohemian - tento produkt nabízíme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 7990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 856140006460
Do obchodu

Popis

Bohemian

No tak tohle je gól: Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax se známou značkou Bohemian - tento artikl musíte mít při právě probíhající akci za 7990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Elektrická baskytara značky Bohemian s unikátním kovovým tělem vyrobeným z kanystru. Na dřevem zpevněné tělo baskytary je použit kov, který má výrazný vliv na celkový zvuk nástroje. Kovové tělo totiž do velké míry ovlivňuje magnetické pole, které vytvářejí snímače elektrické baskytary a napomáhá tak k tvorbě unikátního harmonického obsahu s výrazně perkusivní zvukem. Průběžný krk nástroje je vyroben z javoru a osazen javorovým hmatníkem s 20 pražci. O ladění a intonaci se stará sada slitinových mechanik, nultý pražec velikosti 43 mm a kobylka Hardtail. Délka menzura nástroje je 762 mm. Po zapojení nástroje do zesilovače se o zvuk postará dvojice snímačů v konfiguraci 2x JB type Single Coil, které se ovládají pomocí potenciometrů Volume 1, Volume 2 a Tone. Barevné provedení: Surf Wax

Parametry produktu Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax

  • Název: Bohemian Oil Can Bass Guitar Surf Wax
  • Cena: 7990 Kč
  • Výrobce: Bohemian
  • EAN: 856140006460
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce