Blue Microphones Tiki Blue Microphones

Blue Microphones Tiki

1590 Kč

Dnes je tady pro vás Blue Microphones Tiki co nám vyrábí Blue Microphones - tento hit naleznete za bombastickou cenu 1590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Blue Microphones

No tak tohle je gól: Blue Microphones Tiki se známou značkou Blue Microphones - tento produkt posíláme za mimořádně nízkou cenu 1590 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kompaktní kondenzátorový inteligentní USB mikrofon, který zaručuje vyšší čistotu hlasu a je vhodný zejména pro soukromé účely (komunikace přes internet, Skype) nebo domácí nahrávání v CD kvalitě (16-bit, 44,1 kHz, 40 Hz - 20 kHz). Jeho vylepšená technologie redukuje okolní ruchy, šum počítačového ventilátoru či zvuky psaní na klávesnici, a izoluje hlas. Disponuje dvěma kondenzátorovými kapslemi, vylepšeným DSP procesorem a barevnou LED diodou pro indikaci stavu. Je kompatibilní se systémy Windows a Mac (s USB 2.0+) bez nutnosti instalace ovladačů. Součástí balení je i prodlužovací dockovací kabel a přenosné pouzdro. Délka: 7,5 cm.
Země původu: Čína

Parametry produktu Blue Microphones Tiki

  • Název: Blue Microphones Tiki
  • Cena: 1590 Kč
  • Výrobce: Blue Microphones
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce