Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp Blackstar

Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp

1590 Kč

Vaše oblíbené zboží, Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp od originálního výrobce Blackstar - tento artikl pořizujte za perfektní cenu 1590 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 845644005727
Do obchodu

Popis

Blackstar

Exkluzivní Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp co odebíráme od výrobce Blackstar - tento artikl nakupujte v sezónní slevě za 1590 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Ať už je vaše akustická kytara parlour, dreadnought nebo grand auditorium, FLY 3 Acoustic vám dá víc. Od vyplňování zvuku pro oslovení více lidí, nebo šikmého nastavení jako osobní monitor, jeho přirozená reprodukce zvuku zvýší váš výkon. Dvě přepínatelné polohy ekvalizéru vám dodávají buď plochou odezvu nebo střední průřez se zesílením na basech a výškách. Vstavěný echo efekt dodává přirozenou atmosféru, aby se hra potěšila. Stejně jako u ostatních výrobků FLY má vynikající výdrž baterie a možnost přidat akustický kabinet FLY 103 k vytvoření stereofonní 6 wattové sestavy. K dispozici také s možností populárního setu včetně FLY PSU-1. Získejte nyní dokonalejší zvuk se zvukem FLY 3 Acoustic.

Výkon: 3 W
Provoz na baterie: Ano
Vestavěné efekty: Ano
MP3 / linkový vstup: Ano
Adaptér součástí: Ne
Výkon (Watt): 3.0

Parametry produktu Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp

  • Název: Blackstar FLY 3 Acoustic Mini Amp
  • Cena: 1590 Kč
  • Výrobce: Blackstar
  • EAN: 845644005727
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce