Beats Powerbeats3 Wireless White Beats

Beats Powerbeats3 Wireless White

3890 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Beats Powerbeats3 Wireless White od top výrobce Beats - toto zboží si můžete opatřit po slevě za 3890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 190198799067
Do obchodu

Popis

Beats

Dnes je tady pro vás Beats Powerbeats3 Wireless White od známého výrobce Beats - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 3890 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.

Bezdrátová Bluetooth sluchátka představují ideální volbu pro sportovce. Nabízejí kvalitní dynamický zvuk a životnost baterie až 12 hodin.
Společnost Beats a Apple přinášejí technologii Apple W1 pro sluchátka Powerbeats3 Wireless. Použití čipu W1 přináší plynulé nastavení a přepínání zařízení Apple, vynikající životnost baterie a rychlé nabíjení - 5 minut.
Sluchátka s odolností vůči vodě a potu jsou vhodné pro sportovce i při náročném tréninku.

Parametry produktu Beats Powerbeats3 Wireless White

  • Název: Beats Powerbeats3 Wireless White
  • Cena: 3890 Kč
  • Výrobce: Beats
  • EAN: 190198799067
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce