BBE Sound Boosta Grande BG-20 BBE Sound

BBE Sound Boosta Grande BG-20

1990 Kč

Velmi žádaný produkt, BBE Sound Boosta Grande BG-20 s proslulou značkou BBE Sound - toto zboží si můžete opatřit po zlevnění za 1990 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 791018482598
Do obchodu

Popis

BBE Sound

Jakostní BBE Sound Boosta Grande BG-20 co nám vyrábí BBE Sound - tento artikl doporučujeme za perfektní cenu 1990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kompaktní analogový efekový pedál typu boost, který poskytuje až + 20dB transparentního čistého boostu, aniž změnil tonální rovnováhu zesilovače či komba. Pro dosažení tohoto efektu jemně upravuje některé vysoké frekvence (počínaje na hodnotě 1 kHz), takže když je zesilovač používán s vysokým zesílením, dodatečně vytvořené harmonie generované lampami ve vysokém spektru nejsou excesivní. Pedálový vstup s impedancí 1 MOhm odpovídá vstupu dobrého Marshall nebo jiného prémiového lampového zesilovače, takže neohrožuje kytarový signál a nezatěžuje snímače. Pedál je vybaven rezistory s povrchovou úpravou s obsahem 1% kovu pro konzistentní tón, vysokonapěťovými poly-kondenzátory pro lepší tón a robustním obvodem pro ověřenou spolehlivost. Když není zapojen, precizní navržený true hardwire bypass zaručuje, že signál kompletně obchází kolem obvodu.

Parametry produktu BBE Sound Boosta Grande BG-20

  • Název: BBE Sound Boosta Grande BG-20
  • Cena: 1990 Kč
  • Výrobce: BBE Sound
  • EAN: 791018482598
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce