AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan AVID

AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan

5490 Kč

Nabídka pro vás: AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan od top výrobce AVID - tento produkt prodáváme v bombastické akci za 5490 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 724643119553
Do obchodu

Popis

AVID

V akci je pouze tady AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan od AVID - tento produkt obchodujeme v perfektní akci za 5490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Profesionální notační software pro zápis a úpravu partitur s možností roční předplacenou licencí + podpora s AVID Upgrade Plan (upgrady na 12 měsíců). Tenhle profesionální software disponuje profesionálnou kvalitou zvuku při přehrávání z 36 GB Sibelius Sounds knihoven, 64bit architekturou softvéru, možností transkripce pomocí PhotoScore Lite a AudioScore Lite, které jsou součástí balení. Obsahuje funkci ReWire pomocí které lze přenášet partitury do Pro Tools a ostatních DAW softwarů. Verze Crossgrade je určena pro majitele konkurenčních notačních softwarů za výhodnou cenu.

Parametry produktu AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan

  • Název: AVID Sibelius Crossgrade Annual Subscription with Upgrade Plan
  • Cena: 5490 Kč
  • Výrobce: AVID
  • EAN: 724643119553
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce