AVID Pro Tools Ultimate AVID

AVID Pro Tools Ultimate

77590 Kč

Velmi žádaný produkt, AVID Pro Tools Ultimate od originálního výrobce AVID - tento produkt posíláme za bombastickou cenu 77590 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 99383000700
Do obchodu

Popis

AVID

V akci je pouze tady AVID Pro Tools Ultimate od originálního výrobce AVID - tento artikl čeká na vás za skvělou cenu 77590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Profesionální a celosvětově oblíbený DAW software díky svému výtečně zpracovanému intuitivnímu prostředí. Download verze. Tato verze je vhodná pro větší studia a postprodukční společnosti. Oproti standardní verzí disponuje vyšším počtem audio tracků (256), podporou mixu ve formátu surround až 7.1, exkluzivními pluginy, pokročilými editačními funkcemi a rozšířenou podporou videa. Nabízí vysoce flexibilní záznamové, editační a mix prostředí, pluginy ve formátu AAX, množství nástrojů, nebo funkce pro online spolupráci. Jeho vlastnosti jsou 64bitová architektura pro vysoký výkon při práci na masivních projektech, výkonný audio engine s pokročilou správou využití paměti, unifikovaný media engine s podporou HD video formátů, pokročilá spolupráce s aplikací Avid Media Composer, podpora až 256 audio tracků 44.1 / 48 kHz a až 192 současně zaznamenávaných tracků, více než 60 64bitových plug-inů, automatická kompenzace latence, funkce multitrack Beat Detective a Elastic Audio, notový a MIDI editor pro kompoziční a aranžérské práce, plná podpora kontrolérů Avid Artist Series a ostatních s podporou EUCON protokolu , monitoring s nízkou latencí s podporou Core Audio a ASIO zvukových karet, funkce Export Selected Track, podpora formátů OMF / AAF / MMX, podpora exportu mp3 souborů, plná podpora Time Code v různých formátech, Avid Cloud Collaboration, nebo podpora mixu do všech formátů od mono až po surround 7.1.

Parametry produktu AVID Pro Tools Ultimate

  • Název: AVID Pro Tools Ultimate
  • Cena: 77590 Kč
  • Výrobce: AVID
  • EAN: 99383000700
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce