Ashdown OriginAL HD-1 Ashdown

Ashdown OriginAL HD-1

10790 Kč

No a tohle chcete: Ashdown OriginAL HD-1 kvalitní značky Ashdown - toto zboží zakoupíte v jedinečné akci za 10790 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 714270966200
Do obchodu

Popis

Ashdown

V akci je právě teď Ashdown OriginAL HD-1 od společnosti Ashdown - tento artikl je v tento okamžik ve slevové akci za 10790 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Lehký a přenosný jednokanálový kytarový zesilovač s výkonem 300 W, který nabízí slavný Ashdown tón a jednoduché, no efektivní možnosti ovládání. Jeho pasivní/aktivní přepínač umožuje použití s nástroji s vysokým nebo nízkým výkonem a připravuje cestu pro čistý signál ke vstupnímu ovládání. Od tohoto bodu může hráč jemně doladit vstupní úroveň pomocí měřidla VU, 5-pásmového ekvalizéru a dodatečného ovladače Shape. Ovládání výstupu reguluje výstupní hlasitost zesilovače. Na předním panelu zesilovače se nachází také snadno přístupný DI výstup, stejně jako nezávislé konektory pro FX send/return, což mu umožňuje nastavení velmi jasné signální cestu bez přerušení. Zadní panel poskytuje výstup pro sluchátka plus dva výstupy pro reproduktory s minimální impedancí 4 ohmy. Schránka zesilovače je vyrobena z ocelové slitiny. Zesilovač je dodáván s automatickým ochranným napětím pro globální použití a adaptivním ventilátorem s regulovanou teplotou pro použití na cestách a ve studiu. Hmotnost: 2,4 kg.

Parametry produktu Ashdown OriginAL HD-1

  • Název: Ashdown OriginAL HD-1
  • Cena: 10790 Kč
  • Výrobce: Ashdown
  • EAN: 714270966200
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce