Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal Ashdown

Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal

3490 Kč

Tradiční bestseller, Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal od předního výrobce Ashdown - tento hit můžete získat za úžasnou cenu 3490 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 640522003983
Do obchodu

Popis

Ashdown

Právě je za dobrou cenu Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal od top výrobce Ashdown - tento artikl objednávejte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 3490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Basový pedálový distortion efekt, který rozděluje signál do dvou výstupů. Každý z těchto výstupů obsahuje kombinaci původního signálu a mix dvou různých distortion zkreslení. Každý výstup můžete připojit do jiného zesilovače a zkreslení odděleně pouštět do jednoho, druhého nebo obou současně. Pedál je samozřejmě možné využívat i s jedním zesilovačem a s oběma dostorzemi současně. Efekt je vhodný pro aktivní i pasivní baskytary a s nastavením ideální vstupní úrovně pomůže Ashdown VU metr, který zajistí nejlepší možný tón nástroje. Pedál má pevnou kovovou konstrukci, kvalitně zpracované přepínače, zapuštěné tlačítka a ochranu pro displeje a VU metr. Pedály Ashdown obsahují i true-bypass pro nulové ovlivnění signálu, pokud efekt nepoužíváte. Rozměry pedálu jsou 60 x 153 x 145 mm.

Parametry produktu Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal

  • Název: Ashdown NM2 - Nate Mendel Double Drive Pedal
  • Cena: 3490 Kč
  • Výrobce: Ashdown
  • EAN: 640522003983
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce