Arturia DrumBrute Impact Arturia

Arturia DrumBrute Impact

7890 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Arturia DrumBrute Impact od kvalitního výrobce Arturia - tento hit můžete pořídit v husté akci za 7470 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 3760033531212
Do obchodu

Popis

Arturia

Spokojenost přinášející Arturia DrumBrute Impact od populárního výrobce Arturia - tento artikl objednávejte za výhodnou cenu 7470 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Drum machine kombinuje výrazné analogové zvuky, obrovské výstupní zkreslení - distortion, praktické ovládání, vynikající konektivitu a výkonný sekvencer. Obsahuje 10 analogových zvuků: Kick, Snare 1, Snare 2, Tom Hi, Tom Low, Cowbell, Cymbal, Closed Hat, Open Hat, a FM Sound. 64 patternů s počtem kroků 64 pro každý vzor. Možnost separátního akcentu pro bicí a nastavení charakteru zvuku pro všechny nástroje s výjimkou Cowbell. Drum machine nabízí song mode pro spojování jednotlivých patternů. Každá stopa může disponovat jinou délkou, což umožňuje vytváření polyrytmů. K dispozici jsou funkce Swing s globálním používáním nebo pro daný nástroj a funkce Randomness pro generování variací patternů. DrumBrute Impact obsahuje vzor looper a roller v reálném čase. Vybaven je i Distortion efektem na výstupu s funkcí bypass. Zabudovaný smart metronom a sluchátkový výstup s 3,5 mm jack konektorem. Možnosti synchronizace: Internal/MIDI/Clock včetně 1PPS, 2PPQ, DIN24, and DIN48. Rozhraní: USB MIDI. DrumBrute Impact je vybaven Master výstupem a volitelnými individuálními výstupomi pro Kick, Snares, Hats a FM Sound. Sluchátkový výstup s 3,5 mm jack konektorem. Rozměr: 320 x 290 x 90 mm. Hmotnost: 1,84 kg. Barva: Black

Parametry produktu Arturia DrumBrute Impact

  • Název: Arturia DrumBrute Impact
  • Cena: 7470 Kč
  • Výrobce: Arturia
  • EAN: 3760033531212
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce