Amptweaker TightDrive JR Amptweaker

Amptweaker TightDrive JR

5790 Kč

Radost přinášející Amptweaker TightDrive JR od značky Amptweaker - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 5790 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 854707008148
Do obchodu

Popis

Amptweaker

Prestižní Amptweaker TightDrive JR od originálního výrobce Amptweaker - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 5790 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Prémiový pedálový efekt typu Drive určený pro kytaru. Pedál nabízí, i navzdory svým kompaktním rozměrům, široké možnosti nastavení zvuku a spolehnout se můžete i na nezničitelnou konstrukci, která je připravena odolávat tvrdým podmínkám při častém přenášení cestování. Přední panel je vybaven ovladačem pro nastavení hlasitosti, tónové clony, úrovně zkreslení a nastavení šumové brány. K dispozici je také přepínač, který ovlivňuje odezvu ekvalizéru a přepínač, který nastavuje pevnost a sílu attacku. Samozřejmostí je i kvalitní true bypass spínání. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie nebo 9-18V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení. 18V napájení zaručí zvýšený headroom a pevnější tón.
Provoz na baterie: Ano
Typ: Overdrive
Země původu: USA
Adaptér součástí: Ne
True bypass: Ano
Napájení: Ne

Parametry produktu Amptweaker TightDrive JR

  • Název: Amptweaker TightDrive JR
  • Cena: 5790 Kč
  • Výrobce: Amptweaker
  • EAN: 854707008148
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce