Amptweaker Bass TightFuzz Amptweaker

Amptweaker Bass TightFuzz

7290 Kč

Prestižní Amptweaker Bass TightFuzz od předního výrobce Amptweaker - tento produkt objednáte téměř zdarma za 7990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 854707008056
Do obchodu

Popis

Amptweaker

Výjimečné zboží, Amptweaker Bass TightFuzz od oblíbené společnosti Amptweaker - tento artikl objednávejte téměř zdarma za 7990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Prémiový pedálový efekt typu Fuzz určený pro baskytaru. Pedál nabízí i přes své poměrně kompaktním rozměrům velmi široké možnosti nastavení zvuku a spolehnout se můžete i na nezničitelnou konstrukci, která je připravena odolávat tvrdým podmínkám při častém přenášení cestování. Přední panel je vybaven ovladačem pro nastavení hlasitosti, tónové clony, úrovně zkreslení a nastavení attacku, který výrazným způsobem formuje výsledný zvuk zkreslení. K dispozici je i vestavěná efektová smyčka s přepínačem pro / post, přepínač mezi silikonovým nebo germaniovým tranzistorem pro změnu charakteru zkreslení, přepínač pro 60s nebo 70s zvukový charakter a přepínač pro další nastavení odezvy attacku. Samozřejmostí je i kvalitní true bypass spínání. Efekt je možné napájet pomocí 9V baterie nebo 9-18V adaptéru s polaritou centr negative, který není součástí balení. 18V napájení zaručí zvýšený headroom a pevnější tón.

Parametry produktu Amptweaker Bass TightFuzz

  • Název: Amptweaker Bass TightFuzz
  • Cena: 7990 Kč
  • Výrobce: Amptweaker
  • EAN: 854707008056
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce