Alvarez MFA66SHB Folk/OM Alvarez

Alvarez MFA66SHB Folk/OM

19990 Kč

Tradiční bestseller, Alvarez MFA66SHB Folk/OM od kvalitního výrobce Alvarez - tento produkt nabízíme výhodně za 19990 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 814295019858
Do obchodu

Popis

Alvarez

Špičkové zboží, Alvarez MFA66SHB Folk/OM od producenta Alvarez - tento produkt máte za pár kliknutí v jedinečné akci za 19990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Akustická kytara s tvarem těla folk/OM s konstrukcí kompletně vyrobenou z masivního dřeva ze série Masterwork, která nabízí vynikající kvalitu řemeslného provedení, skvělý tón a impozantní vzhled. Bezchybné barevné provedení Shadowburst vypadá fantasticky na vrchní desce z masivního afrického mahagonu, přičemž ručně vyrobené, 1,5mm hrubé ozdobné lemování z mušle Paua a vazba z dřeva akácie krásně rámují tělo kytary. Protože je vrchní deska vyrobená z vysoce kvalitního dřeva, je o něco tenčí pro zvýšení vibrací. Rádius vrchní i zadní desky byl navíc upraven na zlepšení celkové hlasitosti. Kytara je navržena tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku s ebenovými kolíky; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně zadní desky a lubů z masivního afrického mahagonu či krku z jednoho kusu mahagonového dřeva; a tenkou lesklou povrchovou úpravu. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovou vrchní deskou a prémiovou pozlacenou litou ladící mechanikou s ebenovými knoflíky zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují 21-pražcový palisandrový hmatník se škeblovou intarzií na 12. pražci, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D 'Addario EXP. Délka menzury je 630 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm.

Parametry produktu Alvarez MFA66SHB Folk/OM

  • Název: Alvarez MFA66SHB Folk/OM
  • Cena: 19990 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 814295019858
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce