Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric Alvarez

Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric

16690 Kč

Top produkt, Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric s osvědčenou značkou Alvarez - tento hit získáte s unikátní slevou za 16690 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 812309021866
Do obchodu

Popis

Alvarez

Vaše oblíbené zboží, Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric s osvědčenou značkou Alvarez - tento produkt máte po jednoduché objednávce s výjimečnou slevou za 16690 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Elektro-akustická kytara s tvarem těla parlor s kratší menzurou a masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která nabízí výjimečné barevné provedení s hlubokým leskem připomínajícím sklo. Barevné provedení Shadowburst na mahagonovém dřevě vyzdvihuje jeho strukturu a zrnitost, vytvářejíc tak příjemný celkový vzhled, který se skvěle hodí k jeho zvuku. Tento nástroj nabízí soustředěnější zvuk s nižším množstvím podtónů a výraznými středy, skvělý pro nahrávání nebo živé vystoupení. Je navržen tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně masivní vrchní desky ze dřeva Afrického mahagonu či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou lesklou povrchovou úpravu. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovou vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují ekvalizér L R Baggs StagePro a snímač Element pro optimální zvuk během živých vystoupení, 18-pražcový palisandrový hmatník, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 12. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 610 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm.

Parametry produktu Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric

  • Název: Alvarez AP66ESHB Parlor Acoustic Electric
  • Cena: 16690 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 812309021866
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce