Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest Alvarez

Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest

19990 Kč

V akci je právě teď Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest s jakostní značkou Alvarez - tento produkt máte po jednoduché objednávce v bombastické akci za 19990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 812309023624
Do obchodu

Popis

Alvarez

Vaše možnosti obohacující Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest s trendy značkou Alvarez - tento artikl je v tuhle chvíli v neopakovatelné akci za 19990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Elektro-akustická kytara s tvarem těla Grand Auditorium s výřezem, šikmou opěrkou ruky a masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která je velmi univerzálním nástrojem se stejně dlouhou menzurou jako kytary typu dreadnought, ale s užším pasem a zaoblenešími luby - díky tomu o něco lépe a výrazněji akcentuje vysoké frekvence. Šikmá opěrka ruky nejen zjednodušuje a zpříjemňuje hru na kytaru, ale zároveň umožňuje výrobci kytary prokázat svou šikovnost a řemeslnou zručnost. Kytara je navržena tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně vrchní desky ze dřeva smrku A+ Sitka či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou povrchovou úpravu - 50/50 pololesklou na krku a lesklou na vrchní desce. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovou vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují snímací a ekvalizační systém Baggs SP pro optimální zvuk během živých vystoupení, 21-pražcový palisandrový hmatník se škeblovou/perleťovou intarzí na 12. pražci, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 648 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm. Barevné provedení Natural.

Parametry produktu Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest

  • Název: Alvarez AG60CEAR Grand Auditorium Acoustic Electric w/cutaway & Bevel Edge Armrest
  • Cena: 19990 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 812309023624
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce