Alvarez AF30 OM/Folk Alvarez

Alvarez AF30 OM/Folk

9990 Kč

Dnes jsme vybrali: Alvarez AF30 OM/Folk od oblíbeného výrobce Alvarez - tento hit můžete sehnat po slevě za 9990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 814295011890
Do obchodu

Popis

Alvarez

Zákazníky doporučované zboží, Alvarez AF30 OM/Folk co bereme od značky Alvarez - tento artikl čeká na vás s extra slevou za 9990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Akustická kytara s tvarem těla folk/OM s masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která nabízí výjimečný, otevřený a mocný zvuk a demonstruje nekompromisní designovou filozofii společnosti Alvarez. Je navržena tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně vrchní desky ze dřeva smrku A Sitka či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou povrchovou úpravu - 50/50 pololesklou na krku a saténovou na vrchní desce. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovým vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komonenty zahrnují 21-pražcový palisandrový hmatník, černou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 630 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm. Barevné provedení Natural.

Parametry produktu Alvarez AF30 OM/Folk

  • Název: Alvarez AF30 OM/Folk
  • Cena: 9990 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 814295011890
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce