Alvarez AD66SHB Dreadnought Alvarez

Alvarez AD66SHB Dreadnought

12490 Kč

V akci je právě teď Alvarez AD66SHB Dreadnought co nám dodává Alvarez - toto zboží si můžete koupit v akci za 12490 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 812309021811
Do obchodu

Popis

Alvarez

V akci je pouze tady Alvarez AD66SHB Dreadnought co nám vyrábí Alvarez - tento hit snadno najdete v akci za 12490 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Akustická kytara s tvarem těla dreadnought s masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která nabízí výjimečné barevné provedení s hlubokým leskem připomínajícím sklo. Barevné provedení Shadowburst na mahagonovém dřevě vyzdvihuje jeho strukturu a zrnitost, vytvářejíc tak příjemný celkový vzhled, který se skvěle hodí k jeho zvuku. Tento nástroj nabízí soustředěnější zvuk s nižším množstvím podtónů a výraznými středy, skvělý pro nahrávání nebo živé vystoupení. Je navržen tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně masivní vrchní desky ze dřeva Afrického mahagonu či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou lesklou povrchovou úpravu. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovou vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují 21-pražcový palisandrový hmatník, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 648 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva: Natural
Kobylka/tremolo: Palisandr
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 21
Počet strun: Ocel
Typ: Dreadnought
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Natural
Výřez (cutaway): Ne
Šířka nultého pražce (mm): 44.45
Menzura (mm): 648.0

Parametry produktu Alvarez AD66SHB Dreadnought

  • Název: Alvarez AD66SHB Dreadnought
  • Cena: 12490 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 812309021811
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce