Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway Alvarez

Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway

16690 Kč

Výjimečné zboží, Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway se známou značkou Alvarez - tento produkt prodáváme za hustou cenu 16690 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 812309021781
Do obchodu

Popis

Alvarez

Prvotřídní Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway od oblíbené společnosti Alvarez - tento produkt prodáváme téměř zdarma za 16690 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Elektro-akustická kytara s tvarem těla dreadnought s výřezem a masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která nabízí mocný zvuk se skvělou odezvou. Je navržena tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně vrchní desky ze dřeva smrku A+ Sitka či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou povrchovou úpravu - 50/50 pololesklou na krku a lesklou na vrchní desce. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovým vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují ekvalizér L R Baggs StagePro a snímač Element pro optimální zvuk během živých vystoupení, 21-pražcový palisandrový hmatník s ušeňovou/perleťovou intarzí na 12. pražci, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 648 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm. Barevné provedení Shadowburst.

Parametry produktu Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway

  • Název: Alvarez AD60CESHB Dreadnought Electric/Cutaway
  • Cena: 16690 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN: 812309021781
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce