Alvarez ABT60 Alvarez

Alvarez ABT60

13290 Kč

Příjemné pocity navazující Alvarez ABT60 od předního výrobce Alvarez - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 13290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Alvarez

Jedinečná nabídka, Alvarez ABT60 od originálního výrobce Alvarez - tento produkt koupíte v úžasné akci za 13290 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Akustická barytonová kytara s masivní vrchní deskou z oceňované série Artist, která nabízí B-B ladění rozkládající se někde mezi dreadnought kytarou a elektro-akustickou baskytarou, umoňujúc tak dosažení nízkých tónů při jednoduché hratelnosti - tvar akordů a stupnic zůstává stejný jako při standardní akustické kytaře , ale jejich znělost je jiná. Kytara je navržena tak, aby uživatel vytěžil co nejvíce z jednotlivých komponentů, které mezi sebou spolupracují a umožňují dosáhnout vyváženou, energickou projekci a skvělou odezvu. Tyto komponenty zahrnují systém vyztužení FST2; dvouúrovňovou palisandrovou kobylku; nultý pražec a struník z pravé kosti; části těla vyrobené z vysoce kvalitních zvučných dřevin včetně vrchní desky ze dřeva smrku A+ Sitka či mahagonové zadní desky, lubů a krku; a tenkou povrchovou úpravu - 50/50 pololesklou na krku a lesklou na vrchní desce. Systém FST2 je v podstatě vpřed posunutým vyztužením ve tvaru písmene "X", což znamená, že osa X-ové konstrukce je blíže k ozvučnému otvoru, čímž zvětšuje plochu zvučnice a umožňuje tak zachycení většího množství energie a vibrací. Celá X-ová konstrukce a asymetrické tónové lišty jsou precizně zoubkované. Systém FTS2 také pomáhá vytvářet rovnováhu mezi výškami a basovými registry, takže obě skupiny tónů jsou dobře slyšitelné a navzájem vyvážené. V kombinaci s výrazněji nakloněnou hlavou s palisandrovou vrchní deskou a chromovou litou ladící mechanikou zvyšuje dvouúrovňová kobylka napětí strun tím, že vytváří prudší úhel zalomení strun. Takto vylepšené napětí strun zlepšuje celkový zvuk, citlivost a odezvu, ještě zdůrazněny použitím nultého pražce a struníku z pravé kosti. Další prémiové komponenty zahrnují 21-pražcový palisandrový hmatník, slonovinovou ABS vazbu, rybinový spoj (krk se připojuje na úrovni 14. pražce) a struny D'Addario EXP. Délka menzury je 704 mm, šířka nultého pražce je 44,45 mm. Barevné provedení Natural.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Barva: Natural
Kobylka/tremolo: Palisandr
Hmatník: Palisandr
Počet pražců: 21
Snímače: Ano
Počet strun: Ocel
Typ: Jumbo
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Natural
Výřez (cutaway): Ne
Šířka nultého pražce (mm): 44.45

Parametry produktu Alvarez ABT60

  • Název: Alvarez ABT60
  • Cena: 13290 Kč
  • Výrobce: Alvarez
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce