Alesis PA System in a Box Bundle Alesis

Alesis PA System in a Box Bundle

7790 Kč

Velmi oblíbený produkt Alesis PA System in a Box Bundle populárního výrobce Alesis - tento artikl je v tuhle chvíli extra výhodně za 7790 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 694318021996
Do obchodu

Popis

Alesis

No a tohle chcete: Alesis PA System in a Box Bundle s jakostní značkou Alesis - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 7790 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kompaktní a kompletní PA systém, který obsahuje 4-kanálový napájený mixpult s výkonným 280 wattovým (špičkový výkon) zesilovačem, dva 10" obousměrné vysoce výkonné pasivní reproduktory a dva 6m dlouhé kabely pro reproduktory - vše, co je potřebné pro skvělé ozvučení, uložené v jedné jediné krabici. Kromě toho je také dodáván s příslušenstvím, které jen rozšiřuje jeho použití, včetně mikrofonu, mikrofonního kabelu a dvou reproduktorových stojanů, které zjednodušují sestavení celého systému. Tento model je ideální pro každého, kdo potřebuje cenově dostupný, ale kompletní mobilní PA systém pro malý podnik či pódium, zkušebnu, prezentaci, slavnost, modlitebnu či sportovní akce. 4-kanálový napájen mixpult PA80 je vybaven vyváženým XLR vstupem pro mikrofony, nesymetrickým 6,3mm linkovým vstupem, 2-pásmovým EQ, a ovladačem úrovně pro FX na každém ze 4 kanálů. Nabízí také 3-pásmový Master EQ, stejně jako Master Level, Time a Repeat ovladač pro vestavěný digitální delay efekt. Napájen mixér poskytuje reproduktorem výkon 280 dynamických wattů (80 wattů kontinuální) na doručení skvělého, celou místnost zapĺňaujúceho zvuku. K dispozici je také RCA vstup pro přehrávání skladeb z libovolného mobilního zařízení, stejně jako RCA výstup pro připojení přenosného rekordéru. Pokud jsou zapotřebí další vstupy, k dispozici je další 6,3mm linkový výstup a 6,3 mm linkový vstup pro připojení dalších externích zařízení. Napájen mixpult také nabízí vstupy pro USB a SC karty pro přehrávání MP3 skladeb, ideální pro hudební přestávky během akcí nebo pro výuku hudby ze záznamu. Ovládací prvky lze použít k přehrávání, zastavení nebo změnu skladby, stejně jako změnu EQ každého audio MP3 záznamu pro specifický žánr, včetně popu, rocku, jazzu nebo klasické hudby.

Parametry produktu Alesis PA System in a Box Bundle

  • Název: Alesis PA System in a Box Bundle
  • Cena: 7790 Kč
  • Výrobce: Alesis
  • EAN: 694318021996
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce