Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers Alesis

Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers

2250 Kč

Trendy Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers od firmy Alesis - tento produkt objednáte s unikátní slevou za 2250 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než 3 tisíce korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 0694318022719
Do obchodu

Popis

Alesis

Kvalitní Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers od známého výrobce Alesis - tento produkt prodáváme za perfektní cenu 2250 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pár aktivních monitorů ze série Elevate 3 druhé generace. Monitory jsou určeny pro použití v domácím studiu, při editování videa, hraní her a pro přehrávání hudby přes mobilní zařízení. Disponují maximálním výkonem 20W. Dřevěný kabinet je osazen 3" nízko-frekvenčním driverem, který přináší bohaté a pevné basy a 1" tweeterem, který poskytuje hladké a čisté výšky. Frekvenční rozsah: 80 Hz-20 kHz. Přední panel jednoho z reproduktorů disponuje kombinovaným ovladačem Volume/Power a 3,5 mm jackovým výstupem pro sluchátka. Zadní strana jednoho z reproboxů obsahuje cinchový L/R vstup, 3,5 mm stereo jack výstup pro subwoofer, 3,5 mm jack výstupem pro propojení s druhým reproduktorem a ON/OFF přepínač pro Bass Boost. Druhý z reproboxů nabízí jen 3,5 mm jack vstup pro vzájemné propojení. Balení obsahuje: pár monitorů Elevate 3 MKII, Audio kabel RCA-3,5 mm jack, propojovací kabel s 3,5 mm jack konektory a napájecí kabel. Rozměry: 190 x 163 x x127 mm, hmotnost: 2,9 kg.

Parametry produktu Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers

  • Název: Alesis ELEVATE 3 MKII Powered Desktop Studio Speakers
  • Cena: 2250 Kč
  • Výrobce: Alesis
  • EAN: 0694318022719
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce