Aguilar AG 4M Aguilar

Aguilar AG 4M

3890 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Aguilar AG 4M od oblíbeného výrobce Aguilar - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 3890 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 824599001343
Do obchodu

Popis

Aguilar

V akci je pouze tady Aguilar AG 4M populárního výrobce Aguilar - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 3890 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Humbucker snímač pro 4-strunnou elektrickou baskytaru, který přináší klasický Stingray tón a zároveň nabízí všechny charakteristiky, pro které jsou snímače Aguilar známé - výbornou vyváženost strun, konzistenci tónu a bohatý harmonický obsah. Snímač je zapojen paralelně, díky čemuž zaručuje jasné výšky, artikulovaný střed a hromové basy. Po spárování s předzesilovačem, jakým je Aguilar OBP-1, 2 nebo 3, poskytuje maximální tonální flexibilitu. Snímač je vybaven 42-kalibrovaným Formvar drátem, Alnico V magnety a termorezistentní povrchovou úpravou Teflon.

Parametry produktu Aguilar AG 4M

  • Název: Aguilar AG 4M
  • Cena: 3890 Kč
  • Výrobce: Aguilar
  • EAN: 824599001343
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce