Aguilar AG 4J-HC Aguilar

Aguilar AG 4J-HC

6290 Kč

Váš oblíbený produkt, Aguilar AG 4J-HC s jakostní značkou Aguilar - tento artikl musíte mít v časové omezené slevě za 6590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 824599000995
Do obchodu

Popis

Aguilar

Výjimečné zboží, Aguilar AG 4J-HC s pečetí kvality Aguilar - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 6590 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Sada split-coil snímačů do pozice ke krku a ke kobylce pro 4-strunnou elektrickou baskytaru, která zajišťuje nehlučný Jazz Bass tón, který se uplatní ve všech hudebních stylech. Při použití tradičních single-coil snímačů mají mnozí baskytaristi problémy s hlukem, pokud jsou jednotlivé snímače nastaveny na různých úrovních hlasitosti. Většina ostatních hluk-rušivých snímačů se zaměřuje pouze na hluk a hráč se musí vyrovnat s tenčími spodky, tvrdší znějícími středy a nedostatkem dynamiky. Tyto hluk-rušivé snímače mají konstrukci split-coil, která umožňuje uživateli získat libovolnou kombinaci úrovně snímačů bez 60-cyklového hluku - to vše při zachování přírodního, organického basového tónu. Hráči tak mohou zažít hluboký, rezonující low-end snímače u krku nebo použít pouze snímač u kobylky pro vyzvednutí středních frekvencí, obojí bez nepříjemného hučení. Navinuté v továrně Aguilar v New Yorku, tyto snímače nabízejí velký, dynamický tón. Oba snímače jsou vybaveny 42-kalibrovaným Formwar drátem, Alnico V magnety a černými kryty.

Parametry produktu Aguilar AG 4J-HC

  • Název: Aguilar AG 4J-HC
  • Cena: 6590 Kč
  • Výrobce: Aguilar
  • EAN: 824599000995
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce