Adam S5H Adam

Adam S5H

199990 Kč

Právě je za dobrou cenu Adam S5H pocházející od značky Adam - tento artikl čeká na vás za téměř velkoobchodní cenu 199990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4260113132739
Do obchodu

Popis

Adam

Hit z katalogu: Adam S5H co nám dodává Adam - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 199990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad 3 tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Aktivní třípásmový main monitor s horizontální orientací. Je určen primárně pro velká nahrávací, rozhlasová a televizní studia. Jako vlajková loď německého výrobce Adam, splňuje modelová třída S5 ta nejpřísnější kritéria zvukových inženýrů na celém světě. Každý z dvojice 10'' basových ELE reproduktorů s vysokou lineární odchylkou je napájen nezávisle vlastním 500 W digitálním zesilovačem. Basové reproduktory jsou vybaveny magnety se symetrickým chlazením, což zbavuje reprodukci jakéhokoliv nežádoucího zkreslení. Středový 4'' DCH reproduktor z karbonového kompozitu s hybridním designem, kombinujícím kupoli a kužel je také napájen vlastním 300 W zesilovačem D-Class a pracuje v pásmu 250-3000 Hz. Vylepšený tweeter S-ART se ručně vyrábí přímo v berlínské továrně ADAM Audio a ve spolupráci s novým vyvinutým hliníkovým zvukovodem HPS spolehlivě a přesně reprodukuje vysoké frekvence až do 50 kHz. O optimální lineární odezvu se stará SHARC - integrovaný DSP, který řídí dělící frekvenci monitoru napříč celým spektrem. Výsledkem je krystalicky čistý a konzistentní přednes v celém spektru, precizním podáním prostoru a vynikajícím dynamickým rozsahem při jakékoliv hlasitosti. Max.SPL je 131 dB (v páru na 1m) Vstupní sekce sestává z analogového symetrického XLR vstupu, digitálního AES3 vstupu a výstupu a nechybí ani USB vstup pro softwarovou aktualizaci, resp. řízení monitoru pomocí editoru v počítači. Adam S5H má rozměry 885 x 500 x 430 mm a váží 72,6 kg. Uvedená cena platí pro jeden kus.

Parametry produktu Adam S5H

  • Název: Adam S5H
  • Cena: 199990 Kč
  • Výrobce: Adam
  • EAN: 4260113132739
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce