Acorn Masterkey-61 Acorn

Acorn Masterkey-61

2290 Kč

Právě je za dobrou cenu Acorn Masterkey-61 co nám dodává Acorn - tento hit seženete za skvělou cenu 2290 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 859383002145
Do obchodu

Popis

Acorn

V akci je Acorn Masterkey-61 od výrobce Acorn - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektní akci za 2290 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. No a to se jednoduše vyplatí.

MIDI kontrolér s 61 dynamickými klávesami. Masterkey 61 je zasazen v pevném, odolném a lehkém těle a jeho klaviatura nabízí rozsah až 61 kláves. K dispozici je samozřejmě i dvojice koleček pro modulaci a výšku tónu, jakož i čtveřice potenciometrů, které lze namapovat pomocí MIDI na jakoukoliv funkci. Slideru na boční straně těla je také možné přidělit libovolnou funkci. Výsledkem tak je dokonale flexibilní nástroj pro živé hraní nebo hudební produkci. Zařízení je vybaveno USB portem, který slouží pro přenos MIDI dat a konektorem Sustain, který umožňuje připojení sustain pedálu ke kontroléru. Samozřejmostí je i možnost provedení. Součástí balení je i produkční software Studio One značky Presonus, se kterým můžete svůj masterkey začít okamžitě používat. Instalace zařízení probíhá automaticky bez nutnosti instalace driverů. Hmotnost: 2,3 kg. Barevné provedení: Gray.

Parametry produktu Acorn Masterkey-61

  • Název: Acorn Masterkey-61
  • Cena: 2290 Kč
  • Výrobce: Acorn
  • EAN: 859383002145
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce