ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence ABLETON

ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence

9690 Kč

V akci je právě teď ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence s jakostní značkou ABLETON - tento produkt dodáváme za téměř velkoobchodní cenu 9690 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

ABLETON

Jakostní ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence od oblíbeného výrobce ABLETON - tento produkt máte po jednoduché objednávce za téměř velkoobchodní cenu 9690 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Světoznámý profesionální DAW software určený pro DJe a hudební producenty, který je stejně vhodný pro použití během živých vystoupení jako pro práci ve studiu, přičemž kombinuje použití nástrojů Session a Arrengement View a nabízí rychlý a intuitivní přístup k vytváření kompozic a improvizování a flexibilní výkon. Verze ''Suite'' umožňuje vytvoření neomezeného počtu audio a MIDI stop stejně jako neomezeného počtu scén, a nabízí 5000+ zvuků (70+GB), 13 softwarových nástrojů včetně zcela nového syntetizátoru Wavetable, 41 zvukových efektů včetně nových efektů Echo, Drum Buss a Pedal , a 15 MIDI efektů. Software také nabízí 12 ''Send and Return'' stop, 256 mono zvukových vstupních kanálů a 256 mono zvukových výstupních kanálů, funkci Capture, sekci Max for Live, komplexní warpové režimy, funkci Audio-slicing či audio-MIDI konvertor. Tenhle produkt je zlevněn speciálně pro studenty a učitele a po zakoupení vyžaduje ověření studentského/učitelského statusu.

Parametry produktu ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence

  • Název: ABLETON Live 10 Suite EDU E-licence
  • Cena: 9690 Kč
  • Výrobce: ABLETON
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce