NEON (#232520)

2 590 Kč
 • -Padový modulární kontrolér

 • -Serato DJ kontrolér

 • 232520-reloop-pp.png
 • 232520-reloop-tp.png
 • 232520-reloop-pp-2.png
 • 232520-reloop-ba.png
 • 232520-reloop-ab.png
 • 232520-reloop-ab1.png
 • 232520-reloop-ab2.png
 • 232520-reloop-ab3.png
 • animace 360°

Zobrazit další produkty

NEON

PERFORMANCE PAD-CONTROLLER

Reloop NEON je výkonný pad kontrolér pro Serato DJ, který zvýší Tvůj výkon hraní na zcela novou úroveň.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEJROZÁHLEJŠÍ SERATO SP6 SAMPLE KOKTROLÉR NA TRHU

Působí jako perfektní hardwarová podpora pro uživatele DVS a DJs, kontrolérů, 8 ultra-nízkých latenčních a dotykových RGB bicích PADů s aftertouchem, jsou ideální pro spouštění samplů, cue, smyček a efektů. Přichází jako nejrozsáhlejší Serato SP6 samplovací kontrolér na trhu, NEON rovněž nabízí LED zpětnou vizuální vazbu pro každý samplovací slot - informování o původním, zpětném stavu a režimu informací.

 

 

 

 

 

 

 

 

8 POWERMODŮ

Celkem 8 režimů power módů dokáží se dostat až na 4 decky s jediným NEONem: samplér, pad FX, slicer, loop slicer, cue, flip, hot loop a manuální loop jsou díky tomu na dosah ruky. Zcela nový režim FLIP umožňuje nahrávat a přehrávat své vlastní remixy nebo cue spouštěcí sekvence v reálném čase.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 SMART BAREVNÉ UKAZATELE

 Manipulace těchto pokročilých funkcí je stejně jednoduchá jako inteligentní     barevné kódování bicích padů nabízí uživatelům vizuální zpětnou vazbu v každém režimu, takže se už nikdy neztratí v průběhu výkonu. Dva nekonečné stisk snímače pro navigaci mezi stopami, ovládání hlasitosti a editací smyček zakončují tento jednoduchý, ale účinný přístroj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMART LINK FUNKCE

Tato funkce vychází ze hraní-měnící se RP-8000 gramofonu, můžete také připojit dva kontroléry NEON pomocí funkce Smart Link, ty tak šetří cenné USB porty a zároveň umožňuje, aby se posunuly svůj výkon ještě o mnoho dále.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLUG-AND-PLAY VYSOCE VÝKONNÝ NÁSTROJ

Extrémně plochý a robustní provedení umožňuje NEON nejen zapojit plug-and-play do výkonnostních funkcí, ale také něco, co lze snadno uložit do libovolného DJ bagu a rozšířit set-up pro použití během několika sekund.

Reloop NEON
Jeden mocný box.

 

 

 

 

 

 

 

Vlastnosti

Reloop NEON: One mighty box.

Výkonný Serato DJ padový modulární kontrolér
Oficiální Serato příslušenství: plug-and-play s Serato DJ
Vyhrazený Serato DJ SP-6 ovládání samplérů
Ovládání 4-decků pro samplery, Pad FX, Slicer, Looper Slicer, Cue, Flip, Hot Loops, Loop a ručního vytváření smyček
Ideální doplněk pro uživatele DVS a DJs kontrolérů
8 dotykových výkonnostních RGB bicích podložek (padů)
FX ovládání aftertouch pro multi-smyslového účinku modulace
Podporuje zbrusu nový Serato Flip - rozšiřující balíček

Samplér:
Nejrozsáhlejší Serato SP6 samplovací kontrolér na trhu
5 různých variant spouštění na samplovacím slotu (One Shot, Toggle, Hold, Režim opakování a synchronizace) s odpovídajícím stavu LED pro vizuální zpětnou vazbu
Přístup ke všem 6 synchronizačním samplovacím slotům ve 4 bankách
Ovládání vyhrazených objemových samplů (hlavní + Slot)
Pad FX:
Přímý přístup k 6 volitelným iZotope FX v režimu Pad FX (Velocity hloubková kontrola)
Slicer/Looped Slicer:
Režimy výkonu slicer pro skladeby
Cue / Cue Roll:
8 různě barevných startovacích bodů na decku, které mohou být spuštěny jako roll
Loop / Manual Loop:
Rychlý přístup k více než 8 uložitelných smyček a manuální ovládání smyčky

Další vlastnosti:
2 nekonečné tlačítkové snímače pro ovládání hlasitosti, navigace skladby, úpravy smyčky stejně jako smyčky Shift a funkce smyčky roll, synchronizace
Censor, slip a synchronizační funkce pro všechny decky lze vybrat přímo s kontrolérem
Vnitřní / relativní režim pro uživatele DVS
napájeno a připojeno přes USB
Smart Link: více Neonů může být vzájemně propojeny přes mini jack kabel
Pracuje se všemi MIDI kompatibilním DJ softwarem nebo studio softwarem
Robustní konstrukce, ale stále snadno přenosné díky tenkému profilu designu

Technická data

Připojení: mini USB, link port Kensington
Rozměry: 223 x 16,1 x 123 mm
Váha: 359,2 gr (netto)
Vč. USB kabelu, příručka pro rychlý start a propojovací kabel (3,5 mm jack)

Kontrolér Reloop Neon Drumpad pro Serato

 
Stručně
Výborný a momentálně jedinečný kontrolér na trhu. Umí ovládat přehrávač skladeb SP-6, efekty FX, všechny funkce, které si jen můžete přát, jako jsou loop/slicer/cue, plus Serato Flip. Dobrá volba pro uživatele přehrávačů SP-6, pro ty, kteří využívají raději základní DJ kontroléry, a pro uživatele DVS. Užili jsme si s ním spoustu legrace.
 
Celá recenze
 
Nový kontrolér Reloop Neon se snaží řešit dva zásadní problémy moderních digitálních DJs, tedy alespoň těch, kteří používají Serato. Tak za prvé Serato přidává funkce do softwaru tak, že stávající hardware má co dělat, aby s ním udržel krok. (Podobně základní DJ kontroléry obvykle nemají knoflíky a tlačítka pro ovládání všech funkcí Serato nastavené na prvním místě). Za druhé mnoho DJs stále preferuje gramofony/CDJ a stávající mixpulty se Seratem v DVS (digitální vinyl) a proto je třeba dalšího ovládání digitálních základů djingu bez nutnosti klávesnice a trackpadu.
 
Od padového kontroléru Pioneer SP-1 k Serato vlastnímu Serato Remote a nyní Reloop Neon jde o případ použití, ke kterému se výrobci neustále vracejí, ale mezi jejich přístupy jsou pozoruhodné rozdíly, ke kterým se postupně dostaneme. Ještě předtím se ale pojďme blíže podívat na Reloop Neon.
 
První dojmy a nastavení
Reloop Neon je malý roztomilý kontrolér. Jako by někdo zajel pilou do velkého moderního digitálního DJ kontroléru a úhledně odřízl osm drumpadů, ale i přesto je kompaktní a není nešikovný, pady jsou dostatečně velké a ostatní tlačítka a knoflíky jsou kolem nich uspořádány v dostatečně velkém prostoru. Je vyroben ze dvou k sobě sešroubovaných plastových profilů a je perfektně postavený, s příjemným zúžením směrem k základně a se čtyřmi gumovými nožičkami, které ho drží na místě. (Reloop nabízí i stojánek, ale ten jsme tentokrát k vyzkoušení nedostali.)
První věc, které si všimnete, že je jiná ve srovnání s  drumpady ostatních kontrolérů Serato, je přítomnost stavových indikátorů pro Serato přehrávače SP-6 hned vedle každého padu. Takže žádné šilhání na obrazovku, zda je hrající skladba jednoduchá, ve smyčce nebo synchronizovaná, všechny tyto informace máte přímo na dosah ruky. V kombinaci s rychlostně citlivými RGB pady máte k dispozici velmi výkonný nástroj pro začátečníky a rozhodně nejkompletnější přehrávač SP-6, jaký jsem kdy viděl.
Nahoře vlevo je tlačítko ovládání hlasitosti pro track load/sampler a nahoře vpravo je tlačítko pro velikost smyčky/set/shift/roll, a nad pady, kde bychom je čekali, najdeme čtyři tlačítka pro výběr přehrávacího režimu. Dole na levé straně jsou čtyři tlačítka různě používaná pro výstupní kanál sampleru, deck load a výběr skladby, jakož i pro kontrolu nové funkce Serato Flip, a po pravé straně jsou některé běžné ovládací prvky, které však u mnoha kontrolérů nenajdete, jako je přepínač režimu DVS (interní / relativní), tlačítko cenzoru a tlačítko režimu Slip. K dispozici je tlačítko Shift pro aktivaci sekundární funkce většiny ostatních tlačítek a tlačítko Sync.
Jde o oficiální příslušenství Serato, takže očekáváme, že zapojení proběhne jednoduše a taky že ano: prostřednictvím USB ho připojte k vašemu notebooku a funguje. Teď se podíváme podrobně na funkce.

V provozu
Sampler
Zcela oprávněná velká prodejní výhoda z hlediska marketingu je fakt, že Neon má rychlostně citlivé pady (lze zapnout a vypnout, pokud používáte přehrávač SP-6 jen pro spouštění skladeb), a snadno přepínatelné panely skladeb a hlasitost výstupního kanálu/celková hlasitost/hlasitost skladby.
Zvláštností je, že Serato má šest samplů po čtyřech panelech nebo 24 samplů na slot, ale je tu osm padů, z nichž všechny mají režim sampler s LED posvícením, takže sedmý a osmý pad je víceméně nadbytečný. Možná že budou zapojeny v rámci budoucí aktualizace softwaru, ale teď jsem prostě žádné využití pro všechny ty LEDky nenašel.
 
Pad FX
Další výkonná funkce je pad FX, který plně využívá citlivosti padů podle toho, jak tvrdě ho stisknete a který lze využít jako ekvivalent otáčení knoflíku pro hloubku parametru v normální části FX. Můžete nastavit Multi-FX a můžete udělat poloviční nebo dvojnásobný FX cyklus do rytmu, stejně jako běžnou 4 knoflíkovou/tlačítkovou sekci Serato FX na DJ kontroléru, nebo můžete převzít větší kontrolu nad jediným efektem na motor v Single-FX režimu, kdy jsou k dispozici až tři parametry na efekt - opět standardní věci, ale dobře provedené. Pomocí Shift můžete přepínat a vybrat efekty stiskem příslušného padu. Mapování je celkem elegantní.

 
Slicer
Málo DJ kontrolérů střední úrovně pro Serato má vestavěnou funkci Slicer. Pro

Seznam videí

 • Video
 • Video
 • Video

 

Traktor Mapping v1 (4 decks) (3.62 MB)
(Traktor Pro v2.7 or higher, Windows & OS X)

 

DJ kontroléry

 • /mixtour/
 • /beatmix-2-mk2/
 • /beatmix-4/
 • /terminal-mix-8/
 • /neon/
 • /beatpad/
 • /beatpad-2/
 • /keypad/
 • /keyfadr/
Zavřít

Sociální sítě


Všechny DJ kontroléry jsou kompatibilní s Windows 8